سایت در حال به روزرسانی است و امکان دریافت سفارش مقدور نیست، به زودی با خدمات کامل در خدمت شما هستیم. با ما در ارتباط باشید.

طراحش، من

ایده از تو، طرحش با من

طرحش با من

پلتفرم تخصصی خدمات طراحی

درباره ما

ما طرحش با من هستیم که فعالیتمون در حوزه طراحی گرافیکی، عکاسی و تولید محتوا هست. بعد از چند سال فعالیت تصمیم گرفتیم یک مرکز یکپارچه با کمک برترین طراحان ایران ایجاد کنیم.

رویکرد و اهداف

ما شناسایی کردیم دریافت خدمات طراحی با کیفیت برای بسیاری از صاحبین کسب و کارها یک دغدغه است. نبود تعرفه مشخص برای خدمات، عدم ارتباط با طراحان حرفه‌ای، غیر قابل اعتماد بودن برخی از کسب و کارها و هزینه بالای جذب طراح حرفه‌ای برخی از مشکلات این حوزه است که ما در طرحش با من تلاش می‌کنیم با شفافیت قیمت و ارائه خدمات دقیقا مشابه درخواست و ارائه ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی مشتری و همچنین ایجاد یک بستر برای درآمدزایی طراحان گرافیک در ایران خدمات خود را ارائه داده و با تحقیق و توسعه کیفیت خدمات را ارتقا دهیم.

چشم انداز طرحش با من

چشم انداز طرحش با من استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای ایجاد یک بستر مطمئن برای درآمدزایی طراحان است که در کنار آن با ارائه سرویس‌های یکپارچه طراحی و تنوع بخشی مستمر محصولات و خدمات با تکیه بر استانداردهای جهانی و ارائه بی نقص آن به تمامی مشتریان است.

ماموریت طرحش با من

طرحش با من با ایجاد یک بستر مطمئن برای طراحان و ارائه خدمات به روز و یکپارچه تلاش می‌کند از طریق ارزش آفرینی و افزایش مزیت‌های رقابتی، حداکثر میزان رضایت مندی مشتریان را کسب نماید.

اهداف کلان

برون سپاری مطمئن خدمات طراحی برای مشتریان جدید پشتیبانی و توسعه خدمات ارائه شده به مشتریان فعلی، دعوت از طراحان بیشتر، افزایش ارزش مارکت با تنوع بخشی و توسعه محصولات و خدمات، توسعه مستمر و افزایش کیفیت و بهره وری

ارزش‌های سازمانی

 ایجاد خلاقیت، نوآوری و دانش نیروی انسانی، شایسته سالاری در تمام سطوح، رعایت حریم خصوصی و حفظ کرامت انسانی، تعهد به جلب اعتماد ذی‌نفعان با پایبندی به اصول سازمان

برای چیزایی که میشه طراحی کرد

طراحش با من

پلتفرم تخصصی خدمات طراحی

تلاش کردیم با طراحی خدمات و ارائه بی نقص آن با قیمت‌های مناسب در سطح ایران آماده رقابت کردن باشیم. پشت هر سرویس و هر محصول طرحش با من یک تفکری وجود داره که انحصاری فقط برای طرحش با من است.

کاملا امن و آنلاین

ما تلاش کردیم یک بستر امن، سریع و مطمئن با کاربری آسان و شفافیت کامل برای مشتریان و هنرمندان ایجاد کنیم. تا همه چیز به صورت آنلاین و راحت تو تمام طول شبانه روز در اختیارت باشه.

همکاری با طراحان برتر

ما مسئولیت تمام خدمات ارائه شده توسط طرحش با من را می‌پذیریم و دلیل آن همکاری با هنرمندان و طراحان برتری است که تمام سنجش‌های لازم برای انتخابشان انجام شده و کیفیت خدماتشان تضمینی است.

تحویل به موقع و سریع

ما تلاش می‌کنیم خدمات را در سریع ترین زمان ممکن آماده تحویل به مشتری کنیم. رویکرد ما تحویلی سریع تر از زمان تعهد شده در خدمات است. شما می‌تونید رو قولی که بهتون دادیم حساب کنید.

ضمانت بازگشت وجه

خدمات طرحش با من تضمین شده است، ما اومدیم که خیال مشتری از بابت دریافت خدمات کیفیت با قیمت صحیح راحت باشد، به همین منظور ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم دریافت صحیح خدمات جزو وظایف ما است.

طرحش با من چطوری کار می‌کنه؟

طرحش با من در واقع یک درگاه واسط بین طراحان و مشتریان است، به این صورت که طراحان بعد از ثبت نام، احراز هویت، سنجش اطلاعات ثبتی و پذیرفتن قوانین تحت چارچوب  خدمات و محصولات طرحش بامن با ما همکاری می‌کنند. در طرف دیگر ماجرا مشتریان می‌توانند از طریق سایت خدمات مورد نظر خودشون رو پیدا کنند و سفارش خودشون رو ثبت کنند.

مسئولیت فرآیند، ۱- مرحله معرفی خدمات، ۲- ایجاد بستر امن برای خرید آسان، ۳- مدیریت سفارش مشتری برای تحویل با کیفیت و به موقع، ۴- نظارت کامل به مراحل سفارش و ارتباط مشتری و طراح، ۵- ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم جلب رضایت مشتری، ۶- تسویه حساب آنی با طراح بعد از تایید مشتری به عهده طرحش با من است تا خیال همه برای اجرای درست وظایف راحت شود.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، یا می‌خواید با ما در ارتباط باشید، با ورود به صفحه تماس با ما می‌تونید با روش‌های ارتباطی آشنا بشید.