سایت در حال به روزرسانی است و امکان دریافت سفارش مقدور نیست، به زودی با خدمات کامل در خدمت شما هستیم. با ما در ارتباط باشید.

طراحش، من

خدمات ست اداری

خدمات ست اداری

ست اداری در واقع همان تجهیزات اداری است که برای هر شرکت یا دفتری مورد نیاز است. مجموعه ست اداری شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت اداری و غیره است.

هدف اصلی ست اداری زیباسازی و هماهنگی تمامی مکاتبات یک شرکت است. ست اداری همچنین در معرفی یک برند نقش به‌سزایی دارد.

طراحی ست اداری

ممکن است شما به‌عنوان مدیر شرکت در طول روز با افراد و سازمان‌های زیادی مکاتبه کنید؛ از آنجایی‌که اغلب مذاکرات حضوری نیستند، اوراق اداری شرکت می‌توانند معرف شخصیت شما و سازمانتان باشند؛ همچنین جایگاه‌تان را در نظر مخاطب ارتقا داده و در او ایجاد اعتماد کنند.

بدیهی است که طراحی طبق اصول طراحی ست اداری می‌تواند به‌صورت غیرمستقیم به‌شکل یک بازاریاب برای شما عمل کند و دیدگاه مخاطبتان را شکل دهد. استفاده از یک ست اداری با طراحی یکپارچه و تخصصی شخصیت برند شما را به نمایش می‌گذارد و از مهمترین راه‌های ارتباط با شرکت‌ها و افراد مختلف است. اوراق و اقلام اداری در شناخت مخاطب و اعتماد او اثر می‌گذارد و تصویری ماندگار از شما و شرکتتان در ذهن او می‌سازد.

در طراحی ست اداری، مهم ترین مرحله انتخاب رنگ هایی است که با لوگوی برند مطابقت دارند. این رنگ ها قرار است روی تمام کاغذها باشد. انتخاب رنگ های مناسب باعث جذب مشتری و افزایش اعتبار برند شما می شود.

در طراحی ست اداری می توانید موارد زیر را در نظر بگیرید:

سربرگ A4 و A5،

کارت ویزیت،

پاکت نامه(پاکت ملخی)،

پاکت A4 و A5،

فولدر(پوشه)،

لیبل و جلد سی‌دی،

کاغذ یادداشت،

برچسب اموال،

و مواردی مانند خودکارهای تبلیغاتی و … در صورت نیاز

 

طراحی لوگو

داشتن لوگو در شناخت هویت برند و شرکت شما بسیار موثر است. بدیهی است که یک سربرگ بدون لوگو خیلی زیبا و حرفه ای نیست. به همین دلیل قبل از انجام هر کاری باید یک لوگو طراحی شود و یا اگر لوگوی فعلی شرکت با استانداردهای قدیمی طراحی شده است باید طراحی مجدد شود تا مدرن تر به نظر برسد.

رنگ سازمانی

انتخاب رنگ سازمانی یکی دیگر از نکات مهم در اصول طراحی ست اداری است. هر شرکت بسته به نوع محصولات و خدماتش باید بهترین و مناسب‌ترین رنگ سازمانی را برای خود برگزیند. شما می‌توانید از افراد متخصص در مجموعه ما برای انتخاب رنگ سازمانی‌تان، کمک بگیرید و این رنگ را در ست اداری و سایت خود به‌کار ببرید.

فونت

بهترین و مناسب‌ترین فونت باید برای درج آدرس پستی، شماره تلفن، آدرس پست الکترونیک و سایر موارد انتخاب شود. یک فونت خوانا و زیبا می‌تواند در طراحی ست اداری شما نقش مهمی داشته باشد.

 

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از مهم ترین قسمت های ست اداری است. برای طراحی کارت ویزیت باید به ترکیب و عنوان مناسب، هارمونی رنگ، اندازه فونت، رعایت فاصله مشخص از لبه ها و … توجه کرد.

چاپ کارت ویزیت بسته به سلیقه و بودجه مشتری به روش های مختلف امکان پذیر است.

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ به عنوان یکی از اجزای ست اداری اهمیت بسیار زیادی دارد و هر شرکت می تواند با داشتن سربرگ اختصاصی سازمان خود، به نوعی بازاریابی انجام دهد. سربرگ ها روشی مؤثر برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان و انجام مکاتبات اداری به شکل رسمی و حرفه ای است. خلاقیت در طراحی سربرگ بسیار بااهمیت است.

طراحی پاکت نامه

یکی از اقلام موجود در ست های اداری پاکت نامه است که طراحی آن با توجه به سلیقه مشتری و خلاقیت طراح انجام می شود.

 

همان‌طور که می‌دانید یک ست اداری با طراحی نامناسب، موجب می‌شود که دیدگاه مشتریان نسبت به شرکت شما عوض شده و حتی گاهی باعث آشفتگی و بی‌نظمی درون‌سازمانی می‌شود. به شما تضمین می‌دهیم با ثبت سفارش در مجموعه طرحش‌با‌من این دغدغه مهم را به بهترین شکل ممکن حل کنید.