سایت در حال به روزرسانی است و امکان دریافت سفارش مقدور نیست، به زودی با خدمات کامل در خدمت شما هستیم. با ما در ارتباط باشید.

طراحش، من

خدمات طراحی پازل اینستاگرام

آیا تا به حال به پروفایل اینستاگرامی برخورد کرده اید که فوراً توجه شما را به خود جلب کرده باشد؟ از آنجایی که میلیون‌ها پروفایل در اینستاگرام وجود دارد، باید یک عامل منحصر به فرد برای جلب توجه مخاطبان خود داشته باشید. یکی از تاکتیک های بازاریابی هوشمند استفاده از فید پازل در اینستاگرام است که نمایه ما را از نظر بصری جذاب و خیره کننده می‌کند.

فید پازل در اینستاگرام چیست؟

فید پازل در اینستاگرام یک چیدمان بصری جذاب است که بیشتر با استفاده از قالب‌های طراحی شده ایجاد می‌شود. همان‌طور که می‌دانید چیدمان کلی شبیه پازلی است که در آن برخی از قسمت‌های تصاویر شما بر روی پست‌های دیگر قرار می‌گیرند. به این ترتیب، طرح کلی نمایه شما حفظ می شود و از نظر بصری خیره کننده به نظر می رسد.

در نمونه کارها، می توانید ببینید که چگونه یک فید پازل در پروفایل اینستاگرام به نظر می رسد. هر پست دارای بخش‌هایی است که آن را به پست دیگری متصل می‌کند. نه تنها ظاهری جذاب از نظر بصری ایجاد می کند، بلکه به معرفی برند و ترویج ایده های شما کمک شایانی می‌کند.

فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر پازل ها به درستی اجرا نشوند، می توانند پروفایل اینستاگرام شما را کمی درهم و برهم نشان دهند و گاهی اوقات، تمرکز را از محتوای واقعی تصاویر شما می گیرد و آن را به شکلی که مورد پسند شما نیست تغییر می دهد.

به همین دلیل طراحان خلاق ما در کنار شما هستند تا ایده های فید پازل اینستاگرام خود را به طور متفکرانه و جذاب پیاده سازی کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.