سایت در حال به روزرسانی است و امکان دریافت سفارش مقدور نیست، به زودی با خدمات کامل در خدمت شما هستیم. با ما در ارتباط باشید.

طراحش، من

خدمات طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

آنچه برای طراحان ما در طراحی کاتالوگ شما اهمیت دارد، ایجاد هماهنگی بین متن، عکس و رنگ است و با توجه به این هماهنگی و المان های مهم در طراحی کاتالوگ نسخه ای جهت چاپ و یا استفاده در فضای آنلاین برای شما آماده می شود.

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ یک محصول طراحی گرافیکی است که محصولات یا خدمات شما را به مشتریان بالقوه شما ارائه می دهد. کاتالوگ، کتابچه یا راهنمای معرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و … است که از طرف تولید کننده یا ارائه دهنده به مصرف کننده یا مشتری برای معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می شود.

آنچه برای طراحان ما در طراحی کاتالوگ شما اهمیت دارد، ایجاد هماهنگی بین متن، عکس و رنگ است و با توجه به این هماهنگی و المان های مهم در طراحی کاتالوگ نسخه ای جهت چاپ و یا استفاده در فضای آنلاین برای شما آماده می شود. یک کاتالوگ خط کلی محصولات یا خدمات شما را که به مشتریان خود ارائه می دهید توصیف می کند و باید بر اساس استانداردهای برتر طراحی شود.

فرم کاتالوگ

قالب کاتالوگ استاندارد خاصی ندارد و می تواند به راحتی با خواسته های مشتری سازگار شود. معمولا در ابتدای کاتالوگ، مشتریان بالقوه شما باید تاریخچه کوتاه یا پیشینه شرکت شما را بیابند و به دنبال آن یک نمونه کار را پیدا کنند.

اینکه یک کاتالوگ چگونه باید بنظر برسد از قانون خاصی تبعیت نمی کند و تمام المان های موجود در آن طبق نظر مشتری و هوشمندی طراح قابل تغییر و سفارشی سازی می باشد. مجموعه طرحش با من، خلاقیت و تخصص خود را در اختیار شما قرار می دهد تا کاتالوگی ایجاد کنید که توجه مردم را به خود جلب کند و به آنها اجازه دهد به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات یا خدمات شما را به دست آورند.